Ankara Antibakteriyel Halı Yıkama

Ankara Antibakteriyel Halı Yıkama

Ankara antibakteriyel halı yıkama sektöründe lider olan firmamız. Tam otomatik halı yıkama makineleri ile beraber halılarınızın anti bakteriyel niteliklere uygun bir şekilde temizliğini sağlamakta olan firmamız halılarınızı şu aşamalardan geçirmektedir.

  1. Halılarınız evinize gönderdiğimiz özel servisler ile evinizden teslim alınır firmamıza getirilir.
  2. Halılarınız ilk etapta kuru temizleme işlemine tabi tutulur.
  3. Ön ve arka yüzeyleri yüksek emiş gücüne sahip süpürgelerimiz ile temizlenir.
  4. Yüksek etkili buhar makinelerimiz ile halı temizliğiniz antibakteriyel niteliklere uygun şekilde temizlenir.
  5. Halılarınızın kuru halde temizliği sağlanır ve profesyonel halı yıkama makinelerimize alınır.

Sizlerde dilerseniz bu aşamaların uygulanmasını sağlamak üzere halılarınızın yıkanması için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem 0312 483 40 50 numaralı telefon hattı ile iletişime geçmek olacaktır. Halılarınızın antibakteriyel niteliklere uygun bir şekilde temizliğinin sağlanması akabinde 6 ay boyunca anti bakteriyel koruma garantisi veriyoruz.

Halılarınızın derinlemesiye temizliği sağlanması ile sizlere telefon ediyor ve uygun bir zaman dilimi için halılarınızı teslim etmek üzere randevu alıyoruz. Halılarınızı tam zamanında getirip teslimatını sağlıyoruz. Sizlere sunuyor olduğumuz kolay ödeme yöntemleri arasında sizin için uygun olanı tercih etmenizi sağlıyor ve daima ekonomik fiyatlar ile halılarınızın temizliğini sağlıyoruz.

Antibakteriyel halı yıkama işlemleri için sahip olduğumuz profesyonel halı yıkama makinelerimiz ile beraber daima kaliteli deterjanlar kullanılmaktadır. Halılarınıza herhangi bir şekilde zarar vermeden büyük bir titizlikle halılarınızın temizliğini sağlıyoruz.Ülkemiz genelinde pek çok insan halı temizliği için bahar mevsimini beklemektedir. Havaların ısınması ile halıların yıkanması süreci başlamaktadır. Lakin biz bu işlemi sizin için yılın her mevsiminde gerçekleştiriyoruz. Bir telefonunuz ile evinizden özel servislerimiz ile halılarınızı alıyor ve firmamıza getirdikten sonra Antibakteriyel halı temizliği sağlıyoruz.

Sizleri büyük bir zahmetten kurtarıyor, gereksiz su ve deterjan israfından kaçınmanızı sağlıyor, kaliteli deterjanlar ve profesyonel halı yıkama makinelerini hizmetinize sunuyor, halı yıkamak ile enerji kaybetmenizi engelliyor ve minimum maliyet ile maksimum hizmet almanızı sağlıyoruz.

Ankara Halı Yıkama Facebook SayfasıAnkara Halı Yıkama Twitter SayfasıAnkara Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK