Halı Yıkama Ankarada

Halı Yıkama Ankara
Yaz aylarının gelmesi ile birlikte halı yıkama Ankara firmalarını aramaya başladıysanız doğru yere gelmiş bulunuyorsunuz. Halı yıkama sektöründe uzun yıllardır başarıyla hizmet veren firmamızın hizmetleri hakkında sizlere yazımızda detaylı bir bilgilendirmede bulunacağız. Böylelikle hizmetlerimiz hakkında genel bir bilgi sahibi olacak ve neden firmamızı tercih etmeniz gerektiği sorusuna da yanıt bulmuş olacaksınız.
Modern ve Hijyenik Tesisler
Halı yıkama hizmetinin icra edilebilmesi için birtakım asgari şartlar mevcuttur. Bu şartlar kanunlarımız tarafından belirlenmiş ve yetkili kurumlarca deneyimi gerçekleştirilmektedir. İşte bu asgari şartların tamamını sağlayan firmamız daha da üzerine koyarak dünya standartlarını yakalamış durumdadır. Bu bağlamda halı yıkama tesislerimizde en modern ekipmanlar ve halı yıkama makineleri mevcuttur. İleri teknoloji ürünü bu makineler sayesinde halılarınız el değmeden yıkanmakta ve tertemiz bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.
İleri teknolojiye sahip makinelerin yanı sıra tesislerimizin steril bir ortam olması da halılarınızın tertemiz bir şekilde yıkanıp kurutulmasını sağlar. Öyle ki sizlerden teslim aldığımız halılarınız tesislerimize getirilerek öncelikle duru suya ıslatılır. Bu ıslatma işlemi esnasında kesinlikle sizin halılarınız ile başka halılar karıştırılmaz. Böylelikle hijyen kuralları harfiyen uygulanmış olur. Gerektiği kadar ıslanan halılarınız tamamen otomatik makinelere verilir ve derinlemesine temizlik işlemi gerçekleştirilir. Yıkama işlemi esnasında leke çıkartma yöntemleri de uygulanır. Böylelikle bir türlü çıkaramadığınız zorlu lekeler kolaylıkla çıkarılır.
Halı Dokusuna Uygun Yıkama Teknikleri
Malum olduğu üzere piyasada çok farklı halı çeşidi mevcuttur. Halıların bazıları el dokuması olurken bazıları fabrika dokumasıdır. Dolayısıyla iki farklı halı dokusuna aynı temizlik işlemlerinin uygulanması doğru değildir. Bunun farkında olan firmamız ve personellerimiz en doğru yıkama tekniklerini halınıza göre belirlemektedir. Böylelikle yıkama işlemi sonucunda halınızda herhangi bir deforme oluşmasına müsaade edilmemektedir. Halılarınızın saçaklarında herhangi bir sökülme gerçekleşmeyeceği gibi burada sarılıklar da kalmayacaktır. Bugüne kadar Ankara halı yıkama hizmetlerimizden memnun kalan diğer tüm müşterilerimiz gibi sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu sayede halılarınızı çok daha uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Hızlı Teslim
Bir evde halı olmayınca son derece boş görünmektedir. Özellikle Türk kültüründe halısız ev yok denecek kadar azdır. Bu nedenle halıların mümkün olduğunca kısa süre içerisinde teslim edilmesi önemlidir. Firmamız da bu düşünce kapsamında halılarınızı adresinizden anında almakta ve müsait olduğunuz en yakın gün teslimini gerçekleştirmektedir. Halılarınız yıkanıp lekeler çıkarıldıktan ve kurutulduktan sonra sizlere teslim edilir. Dolayısıyla kullanıma hazır halde olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle halı yıkama Ankara hizmetlerimiz sürekli olarak tercih edilmektedir.
Garantili Hizmet
Firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerin tamamı güvenceli ve garantilidir. Dolayısıyla herhangi bir sorun yaşamayacağınız teminat altına alınmaktadır. Kurumsal bir anlayış ve profesyonellik ile icra edilen hizmetlerimiz sayesinde sizlerin de gözü arkada kalmayacak.
Bugüne kadar hizmetlerimizden istifade eden binlerce müşterimiz gibi sizler de firmamızı tercih ederek işinizi garanti altına alabilirsiniz. Ankara halı yıkama firmaları arasında en öncü konumda olan firmamız ile ne kadar değerli olduğunuzu bir kez daha hissedeceksiniz.
Halı yıkama ücretlerimiz de piyasa fiyatlarına nazaran son derece makuldür. Halılarınız tertemiz olurken cebiniz zarar görmeyecek ve her açıdan memnun ayrılacaksınız. Halı yıkama fiyatlarımız birim fiyat üzerinden ücretlendirilmektedir. Halılarınızın toplam metrekaresi belirlendikten sonra birim fiyat üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Ücretler ise halılarınız teslim edildikten sonra alınacaktır. Böylelikle hizmetimizin kalitesini yakından görmüş olacaksınız. vermiş olduğunuz ücretlerin karşılığını da misliyle almış olmanın hazzını keyifle yaşayabileceksiniz. 
Ankara Halı Yıkama Facebook SayfasıAnkara Halı Yıkama Twitter SayfasıAnkara Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK