Ankara Halı Yıkama Overlok

Ankara Halı Yıkama Overlok

Ankara halı yıkama olarak overlok konusun dada en kaliteli hizmeti veriyoruz. Evinizin süsü olan halılarınız evin beklide en sık kullanılan eşyalarıdır. Temizliği için en çok itina edilen ve sizin tarafınızdan işlem gören eşyaları. Bu kullanımdan dolayı yıpranmalar sökülmeler meydana gelmektedir. Yıpranan sökülen halılarınıza çift mekik teknolojisiyle overlok yapımı uygun renkte ipler kullanılarak firmamız tarafından yapılmaktadır. İsteğe bağlı ölçülendirme yapılarak, saçak iptali de uygulanmaktadır.

Overloğun faydaları;

Halı, kilim, yolluk ve paspas kenarı ya da halıfleks kenarına yapılan overlok işlemleri ürünün çok daha uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilmesi için önemli bir etken olarak bilinmektedir. Tercih edilecek overlok işlemleri ile beraber halılarınızda dikişler kaçamaz ve sökülme gibi bir durum olamaz. Hem de temiz bir görünüme sahip olacağı için uç kısımlarındaki püsküllerde ya da yan bölümlerindeki dikişler üzerinde oluşacak sıklıktan dolayı bakteri barındırmaz.

Halı overlok işlemleri için yapmanız gereken sadece bize ulaşmak olacaktır. Bunun için dilerseniz hemen 0312 483 40 50 numaralı telefon hattını arayabilirsiniz. Sizden alacağımız adrese tam zamanında gelecek olan ekibimiz overlok gerektiğini düşündüğünüz halılarınız ya da diğer ürünleriniz için gerekli işlemleri çok kısa bir zaman dilimi içinde yapacaktır.

Çok uygun fiyatlar ile overlok işlemleri yapmakta olan firmamız overlok yaptırdığınız ürünleri uzun ömürlü bir şekilde kullanmanızı sağlıyor ve kaliteli bir hizmet sunuyor. Ankara genelinde overlok hizmetleri vermekte olan firmamız overlok için yapınıza kadar gelmektedir.

Overlok nasıl yapılır?

v Overlok yapabilmek için iyi bir overlok makinesine sahip olmak gerekmektedir.

v Halılarınızın overlok yapılacak yüzlerinde düzgün bir kesme işlemi yapılır.

v Bunun akabinde titiz bir çalışma ile halınızın rengine uygun makineler ile overlok çekilir.

v Overlok yapıldıktan sonra o bölgeden dikiş kaçması gibi bir durum söz konusu olamaz.

v Overlok yapılan ürün uzun ömürlü bir şekilde kullanılır.

Ankara Halı Yıkama Facebook SayfasıAnkara Halı Yıkama Twitter SayfasıAnkara Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK