Halı Yıkamacı Ankara

Ankara Halı Yıkama
Kullanılan halıların kirlenmesi halinde halı yıkama hizmetimiz sayesinde kısa süre içerisinde temizlenerek yeniden kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktayız.
Profesyonel olarak hizmet vermekte olan Ankara halı yıkama firmamız birbirinden farklı özelliklere sahip halılarda son sistem teknolojiye sahip otomatik makineler ile yıkama işlemi yapmaktadır. Antibakteriyel şampuanlar ile yapmış olduğumuz yıkama işlemleri sonrasında halılarınız daha hijyenik olarak temizlenmektedir.
Ankara’da hizmet vermekte olan firmamız belirlemiş olduğu kalite standartlarıyla güvenilir hizmet almak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Makine halısı, dokuma halı, ipek halı, Çin halısı veya Shaggy halı gibi birbirinden farklı özelliklere sahip olan halılar da yapılacak olan yıkama işlemleri sırasında profesyonel ekibimiz her ayrıntıya dikkat ederek sorunsuz şekilde yıkama işleminin tamamlanmasını sağlamaktadır.
Profesyonel Halı Yıkama
Otomatik makineler içerisinde yapılacak olan yıkama işlemleri sırasında makine içerisine antibakteriyel şampuanlar eklenmektedir. Bu sayede tamamen hijyenik şekilde yıkama işlemi yapılması sağlanmaktadır. Yıllardır aralıksız şekilde hizmetlerini sürdürmekte olan firmamız yapmış olduğu her çalışma da müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve güvenilir hizmet alınmasını sağlamaktadır.
Talep etmeniz durumunda en kısa süre içerisinde belirlemiş olduğunuz adrese ulaşım sağlamaktayız. Kısa süre içerisinde istediğiniz adrese ulaşacak olan ekibimiz halılarınızı kontrol ederek teslim almaktadır. Hizmet almak isteyenler dikmenhaliyikama.com adresimiz üzerinden yapacakları incelemeler dahilinde sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi elde edebilirler.
Makine İle Halı Yıkama
Aşamalı olarak gerçekleştirilecek olan yıkama işlemleri sırasında kullanmış olduğumuz kaliteli malzemeler halının yapısına zarar vermeden etkili şekilde temizleme işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Alınan halılar üzerinde yapılan incelemeler doğrultusunda halıların türlerine göre ayrılması sağlanmaktadır. Daha sonrasında ekibimiz uygun yıkama koşullarını kullanarak yıkama işlemine başlamaktadır.
Son sistem teknolojiye sahip makinelerimiz içerisinde yapılan her aşamada gerekli kontroller ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Antibakteriyel şampuanlar ile yapılacak olan yıkama işlemleri halıların içerisinde biriken kir ve tozlar nedeniyle oluşan bakterilerin yok edilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda özellikle çocukların bulunduğu alanda halıların daha güvenle kullanılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle firmamız en kaliteli malzemeleri tercih ederek sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Halılarda leke olması durumunda leke çıkarıcı ürünler ile müdahale edilmektedir. Köpükleme işleminin ardından ekibimiz bol su ile yapılacak durulama işlemi sayesinde halıları temizleyerek kurumu aşamasında hazır hale getirmektedir. Kurutma işlemi öncesinde halılarda bulunan fazla suyun alınması için sıkma işlemi yapılmaktadır. Sıkma işleminin ardından hazırlanan halılar kapalı ortamda kurutulmaktadır. 
Adresinizden teslim alınacak olan halılarınız kısa süre içerisinde temizlenerek kullanıma hazır şekilde adresinize teslim edilmektedir. Ücreti servis hizmetimiz sayesinde halılar firmamız tarafından istenilen adreslere yönlendirilmektedir. Geniş hizmet kapasitesi ile çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız hakkında bilgi almak isteyenler dikmenhaliyikama.com adresi üzerinden yapılacak olan incelemeler dahilinde ayrıntılı bilgilere ulaşım sağlayabilirler.
Ankara Halı Yıkama Fiyatları 
Aşamalı şekilde gerçekleştirilen yıkama işleminin ardından hazırlanan halılar poşetlenerek teslimata hazır hale getirilmektedir. Teslimat sonrasında teslim aldığınız halılarınızı mutlaka poşetinden çıkartarak kullanmanız veya saklamanız gerekir. Uzun süre poşet içerisinde kalması halinde halılarda istenmeyen durumların oluşması söz konusu olabileceğinden dikkat edilmesi gerekmektedir. Firmamız alanında uzman ekip ile her türde halıların yıkanması konusunda profesyonel hizmet sağlamaktadır.
Halıların türlerine ve metrekaresine göre belirlenecek olan Ankara halı yıkama fiyatları üzerinden çalışma yapmaktayız. Firmamız tarafından belirlenmiş olan metrekare yıkama fiyatları halılara göre değişmektedir. Kullanmakta olduğunuz halının metre karesi özellikleri göz önünde bulundurularak hesaplama yapılmaktadır. Adresinize ulaşacak olan ekibimiz halılarınızı teslim alırken gerekli incelemeyi yaparak fiyatlandırma gerçekleştirmektedir. 
Ankara Halı Yıkama Facebook SayfasıAnkara Halı Yıkama Twitter SayfasıAnkara Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK