Dikmen Halı Yıkama

Dikmen Halı Yıkama

Ankara halı yıkama olarak 1990 yılında faaliyete başlayıp yine aynı yıl içeresinde Çankaya dikmende de halı ve koltuk yıkama işlemi için Dikmen’de de şubemizi açtık. Dikmen halı yıkama şubemiz Çankaya ‘nın olduğu gibi tüm Ankara nın da ilgisini çekmiş olup bazı müşterilerimiz merkezimizi aramak yerine dikmen halı yıkama şubemizi arayıp oradan siparişlerini vermek istiyorlar.

Dikmen halı yıkama şubemizdeki kalite ve hizmet merkezimiz tarafından yıkanmakta olup tüm şubelerimizde aynı kalitede hizmet verilmektedir Ankara halı yıkama dikmen de olduğu gibi tüm Ankara halı yıkama sektöründe de lider olarak hizmetlerine devam etmektedir. Dikmen halı yıkama şubemiz haftanın 6 günü sabah 08:30 akşam 20:30 arası hizmet vermektedir. Dikmen halı yıkama şubemiz işinde profesyonel güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmeti ile siz Dikmenli müşterilerimizin hizmetindedir.

Tüm şubelerimizde olduğu gibi dikmen halı yıkama şubemizde de ya kış halı yıkama, koltuk yıkama, overlok, perde yıkama hizmeti kesintisiz olarak garantili bir şekilde verilmektedir. Dikmen halı yıkama şubemiz harbiye mahallesi hürriyet caddesi 104/A Dikmen/Çankaya adresinde bulunmaktadır. Dikmen halı yıkama şubemize 0312 483 40 50 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Dikmen halı yıkama şubemizden koltuk randevularınızda en geç bir gün önce aramanız gerekmektedir.

Halı yıkama ve perde yıkama için aynı gün içeresinde arayıp aynı gün yıkamaya teslim edebilirsiniz. Bütün şubelerimizde olduğu gibi dikmen halı yıkama şubemiz dede overlok için direkt servisimiz bulunmamakta halı yıkama yada perde yıkama için gelen servis personellerine teslim edilebilir yıkama teslimatıyla overlok hizmetin den de yararlanmış olursunuz, sadece overlok yaptırtmak isteyen müşterilerimiz ise halılarını dikmen halı yıkama şubemizi arayarak günün her saatine randevu alabilirler. Ankara halı yıkama yönetim kurulu….

Ankara Halı Yıkama Facebook SayfasıAnkara Halı Yıkama Twitter SayfasıAnkara Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK