Ankara Halı Yıkama Fiyatlarını Belirleyen Etmenler

Ankara Halı Yıkama Fiyatlarını Belirleyen Etmenler

ankara halı yıkama fiyatları

Ankara da ve Türkiye de olduğu gibi Dünyada da Hızla gelişen halı yıkama sektöründe, sektörün geliştiği kadarda hilelerinin ortaya çıktığını görmekteyiz. Halı yıkamacılığın iyi yönleri olduğu kadarda kötü yönleri de merdiven altı firmalarca belirmeye başlamıştır.

Günümüzde işini düzgün yapan firmaların yanı sıra işini düzgün ve hijyenik koşullar olmadan yapan merdiven altı halı yıkama firması daha fazladır. bunun birinci sebebi fiyattır ; çünkü bu firmalar daha fazla iş gücüne sahip olup daha çok sürüm yapmak adına malzeme ve işçilik den kaçarak fiyatı düşürmektedirler. peki nedir bu malzeme ve işçilik malzeme birinci derecede yıkama sabunu, deterjanı , ilacı ve antibakteriyel maddesidir ya bu ürünler az kullanılacak yada içlerinden bazıları eklenmeden yıkama yapılacak buda doğrudan yıkama yapılmasındaki malzeme nin ücretlendirilmesinde fiyatı düşüren ana etkenlerden olacak.

Yıkama malzemelerinde fiyatı düşürecek 2. Etken nedir ? tabi ki de su peki sudan merdiven altı firma nasıl tasarruf edecek ön yıkama yapmaya başladığında makine tam performans da su vermeyecek buradan 1. Su az kullanımı elde edilecek 2. Olarak ve en büyük etkenle yıkama ve durulama esnasında su bilhassa çok az akacak firma buradan sudan %50 tasarruf elde edecek ama müşteri için korkunç bir durum ortaya çıkacak peki bu korkunç durum neden ortaya çıkacak nedeni ise tam durulanmayan halıda kalan sabun vs. malzemeler kuruma sonucu eve teslim edildiğinde halıya temas eden bütün canlı ve cansızlara bakteri yayacak buda özellikle evlerinde çocuğu olan müşterileri ciddi manada tehdit etmektedir.

Malzemeden kaçılarak yıkama maliyetini düşüren unsurlardan önemlileri bunlardır peki merdiven altı firmaların işçilikten kaçarak yıkama maliyeti nasıl düşürüp ucuza iş yapacak işçilikte ise en önemli unsur yıkama, sıkma ve kurutma makinalarının hem hızlı hem de yarım performansta çalıştırılmasıdır peki bu yarım performans nedir makinaların güçlerinin tamamıyla kullanılmaması bu süreçte hem elektrik hem de hızlı yıkama yapılacağından az personel ile çalıştırılarak işçilikten kaçılıp kar elde etme yönü ile ucuz fiyata halı yıkama politikasına gidilmesidir bu nedenle halı yıkanmasında hem ucuza hem de kaliteli bir yıkama yapılmasının %1 dahi ihtimali yoktur müşterilerin ilk olarak firmanın resmi mercilerde kaydı olup olmadığını sorgulaması sonrasında da oto yıkama yada adres belli olmayan bir mekanda yıkama yapılmadığına kanaat getirerek halılarını teslim etmeleri gerekmektedir biz Ankara antibakteriyel halı yıkama olarak 2.000m2 lik kendi tesisimizde son sistem tam otomatik makinalar ile hizmet vermekteyiz tesisimiz müşterilerimize açık olup randevu alınarak gidilmesi gerekmektedir

Ankara Halı Yıkama Facebook SayfasıAnkara Halı Yıkama Twitter SayfasıAnkara Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK