Ankara Halı Yıkama Markamız

Temizlikte Kalitenin Adı Ankara Halı Yıkama
Ankara’ da yıllardır temizlikte artık bir marka olan Ankara Halı Yıkama, her ürüne özel uyguladığı teknikler ile yıllardır Ankaralılara hizmet vermektedir.
Halı çeşitlerini iyi bilip her bir türüne özel yıkama işlemi uygulanmalıdır. Tek tek halı türlerine hep beraber bir göz atalım. Makine halısı dediğimiz grup günlük hayatta kullanılmasını trafiği bol alanlarda özellikle tavsiye ettiğimiz halı türüdür. Çünkü darbeye, ezilmeye dayanıklı ve yıkanma işleminde temizlenme oranı yüksek halı türüdür. Makine Yün içerikli, Akrilik veya Makine Nepal grubu halılar ise görsel olarak yüksek ürünlerdir. Shaggy, Peluş halı grubuna bakacak olursak kullanım açısından en rahat, hav yüksekliği fazla halı türleridir. Ancak trafiği sık alanlarda ve eşyaların altında gelecek alanlarda kullanılmasını tavsiye etmemekteyiz. Çünkü hem çabuk toz, kir tutmakta, yıkama işleminde bünyesine aldığı tozu, kiri uzaklaştırmak zor olmakta ve darbelerde geri dönüşümsüz bozulabilmektedirler. Bez tabanlı, Samur türü halılar ise ısıyı iyi muhafaza ettiği için özellikle soğuk odalarda kullanılması daha verimli bir ısı yalıtımı sağlamaktadır. Isparta halıları, Demirci grubu, yün yapılı shaggy ve Hint kilim dediğimiz gruplar ise özel yıkama teknikleri ile yıkanmalıdır. Bundan ötürü yıkama fiyatları farklılık göstermektedir. Çünkü sıradan bir makine halısı gibi yıkanırsa yıpranıp zarar görmektedir. Benzer bir şekilde Yün Nepal halıları, Yün Bez Tabanlı halılar, Step, Bambu yapılı ve Patchwork türü halılar ile El dokuması Ürünler makine ve benzeri halılardan hem farklı deterjanlar ile hemde yıkama makinelerinde farklı fırça türleri ile yıkanmalıdır. Aksi takdirde halıların yapısı bozulabilir, renk açılması, değişmesi görülebilir, halılar özelliklerini kaybedebilir. Bu tür ürünler için sizlere tavsiyemiz tecrübeli firmaları tercih etmenizdir. Severek aldığımız, özenerek kullandığımız halılarımız aksi takdirde zarar görebilir. İpek Karışımlı özel halı ve kilimlerde ise tamamen farklı yıkama teknikleri uygulanmalıdır. Bu tür halılarınızı yıkamaya verirken özellikle firmanın geçmişini araştırmanızı tavsiye ederiz. Yıkama işleminde uygun olmayan teknik veya cihaz veyahut deterjan kullanımında ipek karışımlı halılarınız tamamen zarar görebilmektedir.
Ankara Halı Yıkama olarak firmamız halılarınızın özelliklerine önem verip hiçbir masraftan kaçınmayarak kaliteyi sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.
Ankara Halı Yıkama Facebook SayfasıAnkara Halı Yıkama Twitter SayfasıAnkara Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK