Ankarada Halı Yıkamacı

Ankara Halı Yıkama ’dan Yazlık ve Kışlık Halı Seçiminde Tavsiyeler
Ankara yaz ve kış mevsiminin ayrımının net olduğu bir konumdadır. Bu durumda kış mevsiminde daha kalın, yaz mevsiminde daha ince halıların kullanımına yöneltmektedir. Ankara Halı Yıkama olarak yaz ve kış mevsimine özel indirimler ile siz değerli Ankaralılara 365 gün hizmet vermekteyiz.
Ankara İli İç Anadolu Bölgesinde olduğundan ötürü karasal iklimin yoğun olarak yaşandığı yerlerdendir. Karasal iklimin en belirgin özelliği ise yazların çok sıcak, kışların çok soğuk geçmesidir. Bu durum da farklı kalınlıkta halı kullanımı ısı yalıtımı açısından oldukça verim sağlamaktadır. Kış mevsiminde daha çok yün, shaggy, ekstra tabanlı halılar kullanılırken, yaz mevsiminde ise ince yapılı makine halılarını tercih etmekteyiz. Yazlık halı seçerken, leke tutmama özelliği yüksek, makinede yıkanabilecek, yün ve benzeri malzeme içermeyen yapıda olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca kalınlığı az olmalı böylece içeride biriken ısının tabandan uzaklaşmasına yardımcı olmalıdır. Kışlık halı seçiminde ise olabildiğince kalın yapılı, sık dokumalı, havı yüksek, ısıyı içeride muhafaza edebilecek yapılı, yün karışımlı olmalıdır. Bu tür halılar hem yakıt masraflarınızı azaltır hemde kullanım rahatlığı sağlar. Ankara Halı Yıkama olarak firmamız her halı çeşidine farklı yıkama uygulamaktadır. Bu durumda halıların ömrünü uzatmakta, kullanım rahatlığını  arttırmaktadır. Yaz mevsiminde pencereler ve oda kapıları daha çok açık durduğu için tozlar evlere daha yoğun girmektedir. Bu durumda daha çabuk kirlenebilmekte ve yıkanma ihtiyacı doğabilmektedir. Firmamız çağrı merkezimiz ile iletişim sağladığınızda servis araçlarını adreslerinize yönlendirir ve
Ankara Halı Yıkama halılar ile ilgili olarak her türlü soru ve sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.
 
 
 
 
Ankara Halı Yıkama Facebook SayfasıAnkara Halı Yıkama Twitter SayfasıAnkara Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK